Mēs esam uzņēmums, kurš nodarbojas ar koka māju būvprojektēšanu un to būvniecības uzraudzīšanu klientu interesēs. Nav daudz uzņēmumu Latvijā, kuri var lepoties ar 25 gadu pieredzi darbā ar koka mājām. 

Vairāk kā 25 gadus krātā pieredze  Latvijas tirgū, vadošo buvniecības izstāžu BAU, LIGNA, INTERSOLAR regulāri apmeklējumi un mūsu speciālistu stāžēšanās Vācijā, Braunšveigā koka paneļu ēku būvniecības uzņēmumā ļauj mums strādāt ar ekspertu rūpību,  piedāvājot gan mūsdienīgus arhitektūras risinājumus (privātmājām, sabiedriskām ēkām, industriālām būvēm, ražošanas ēkām, tirdzniecības un daudzfunkcionāliem centriem), gan pilna būvprojekta vadību.

Šobrīd komandā strādā vairāki arhitekti, inženieri un dizaineri, piedāvājot projekta izstrādi 2D, 3D un BIM vidē, kā arī sadarbībā ar prefabricēto ēku ražotājiem veicam koka ēku montāžas pakalpojumus, būvlaukuma sagatavošanu, pamatu izbūvi un citus darbus, kas saistīti ar koka ēku būvniecību, pieslēgšanu inženiertīkliem un nodošanu ekspluatācijā.

Esat laipni gaidīti mūsu mājaslapā, kurā sniegsim Jums nepieciešamo informāciju par visām koka inovatīvām izmantošanas iespējām, kas nu jau dažus gadus ir pieejamas arī Latvijā! Mājaslapa tiks regulāri papildināta ar jaunāko informāciju, mezgliem, video par koka izmantošanas iespējām būvniecībā. 

Esam sākuši darbu pie mājas lapas nodaļas “mezgli”, kas būs noderīga nozares profesionāļiem, lai koka konstrukciju izmantošana būvniecībā kļūtu aizvien vienkāršāka, saprotamāka un ikdienišķāka – kāda tā ir Ziemeļvalstīs!

© 2021 Arhitektu birojs KRIPTEX

One thought on “Sveicināti mūsu mājaslapā!

  1. Komentāri ir atslēgti, lai nevairotu spameru un spambotu aktivitātes! Jebkurā laikā varat zvanīt pa mūsu telefoniem: + 371 29299754 un +371 26553444 un uzdot Jums interesējošos jautājumus par koka ēku būvniecību un energoefektivitāti.

Comments are closed.